İade ve Değişim

YedekParcaToptan.com İade ve Değişim Politikası

YedekParcaToptan.com olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktayız. Satın almış olduğunuz ürünlerde yaşadığınız her türlü sorun veya memnuniyetsizlik durumunda, kolay ve hızlı bir şekilde iade veya değişim yapabilmeniz için bu politikamızı oluşturduk.

Önemli Not: Geri gönderimleriniz için sadece anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirebilirsiniz. İade için kargo gönderi kodu: Yurtiçi Kargo 491902283'dir.

Tüketicinin Korunması Kanunu ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği kapsamında, internet üzerinden yapılan alışverişlerde tüketicinin ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde ürünü hiçbir gerekçe göstermeden iade hakkı bulunmaktadır.

İade talebinizde bulunduktan sonra, ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme süreci başlatılır. Ürünlerin kullanılmamış, zarar görmemiş ve paketinin bozulmamış olması gerekmektedir. İade şartlarına uygun olan ürünlerin iade süreci 10 iş günü içerisinde tamamlanır ve ödeme iadeniz gerçekleştirilir.

Değişim süreciniz için ürünlerinizi tarafımıza gönderdikten sonra, ürünlerin kontrolü yapıldıktan sonra değişim işlemi başlatılır. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise değişim işlemi hızlıca gerçekleştirilir, fakat ürün stoklarımızda bulunmuyorsa size bilgi verilerek iade süreci başlatılır.

YedekParcaToptan.com, iade ve değişim sürecini müşterileri için mümkün olduğunca kolay ve hızlı hale getirmeyi amaçlar. Ancak unutulmamalıdır ki, iade ve değişim süreçlerinde ürünlerin orijinal paketinde, kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için ya da iade ve değişim sürecinizle ilgili sorularınız için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İade Adresi:

Tıklayın ve iade adresimizle ilgili detaylı bilgiye ulaşın.

Oturum ID :0d76d2d6-191a-43d0-9f65-d9f0babc248b
WhatsApp Destek